Ev Dekorasyonu

Sonbahar Kış Dekorasyon Renkleri 2017

2017 Sonbahar Kış Dekorasyon Renkleri evinize modern ve şık bir hava kazandırmanın yanın da sıcak ve keyifli bir ortamda oluşturacaktır . Sonbaharın altın ışıltılı renkleri küçük detaylar ile de olsa evinizi aydınlatmaya yetecektir , bakır ve altın metal aksesuarlar , içinizi aydınlatan rengarenk desenler , halıdan perdelere , döşemelik kumaşlardan duvarlara kadar her detayda karşımıza çıkıyor . Ev Dekorasyonu her detayı ile bir bütündür , dekorasyon stilleri , eşyalar ve renkler arasın da uyum sağlanması kadar mevsimsel özelliklere yakışan renklerin tercihi de evinize ayrı bir güzellik kazandırır .

Sıcak renk tonları ve evimize modern ve dolgun bir havayı dolduran koyu renk tonları şimdiden belirlendi , sıcak renkler olarak bu sezonun 2017 Dekorasyon Renk Trendleri arasın da öne çıkan tonları , pas rengi , hardal rengi , pudra tonları , gül kurusu ve tonları , koyu renkler ise indigo mavi , mor , yaprak yeşili ve diğer koyu tonları , taba rengi , grinin her tonu , koyu kırmızı , marsala ve kahverenginin canlı tonları bu sonbahar ve kış sezonun da evimizin her alanın da kullanılacak .

Yeni Trend Dekorasyon Renkleri en çok duvarlarda ve aksesuarlar da kendini gösterir , sıcak ve keyifli yastıklar , göz dolduran aksesuarlar ve diğer her şey yaşanana mevsimin evinize dolan güzel yanlarıdır . Sizlere bu sezonun en popüler renk seçeneklerini bir araya getirdik inceleyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Ev Ofis Dekorasyonu İçin 10 Modern Örnek 2017 başlıklı makalemizde 10 modern ev ofis dekorasyon örneği, 2017 ev ofis dekorasyonları ve birbirinden güzel ev ofis dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar