Mutfak

Sunum Tepsileri İle Etkileyici Dekorasyonlar 2017

Her evin mutfağında birbirinde farklı ebatlarda , farklı sunumlar da kullanılan çok güzel tepsiler vardır , günlük kullanım için sade ve hafif tepsiler , misafirlere çıkarılan gösterişli tepsiler , yemek servisi , pasta ve çay servis tepsileri , kahve sunumu yapılan tepsiler ve Dekorasyonda Kullanılan Sunum Tepsileri . Yeni gelinlerin çeyizlerinde getirdikleri  söz ve nişan töreninde yüzüklerin sunulduğu göz kamaştıran ışıltılı tepsiler bir çok ev de dolap içlerin de bir daha ki özel törenleri bekliyor , oysa ki bu güzel tepsileri evinizin şık dekorasyonuna eklemenin de bir çok güzel yolu var .

Banyo dekorasyonun da güzel tepsinizin içine yerleştireceğiniz kozmetik ürünleri , kokulu vücut yağları , kokulu taş ve sabunlar , parfüm şişeleri ve bir kaç aksesuar da ekleyerek banyonuz da tezgah üstünde veya şıklık yaratmak istediğiniz her hangi bir yerde tepsiniz ile şıklık yaratabilirsiniz . Mutfak ve yemek odasın da , salonda orta sehpa veya mobilyalar üzerin de , yatak odanız da içine yerleştireceğiniz estetik ve dekoratif aksesuarlar ile Etkileyici Dekoratif Sunum Tepsileri ni kullanabilirsiniz .

2017 Dekoratif Sunum Tepsileri ve dekorasyonda nerede kullanabileceğiniz veya bu tarz tepsileri nasıl süslemeniz gerektiğiniz en güzel örneklerle galerimiz de inceleyebilirsiniz .

 

Bir önceki yazımız olan Özel Sofralar İçin Cam Su Takımı Modelleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 cam sofra takımı modelleri, 2017 cam su takımı modelleri ve mutfak hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar