Ev Tekstil

Taç Glow Karanlıkta Parlayan Nevresim Takımları 2017

Dekorasyon dünyasının yeniliklerin den biri olan ve dekorasyonun her alanın da büyük bir ilgi gören Reflektör baskılar , duvar kağıdından , perdelere , yatak örtüleri ve şimdide nevresimler üzerin de inanılmaz bir güzelliği gözler önüne seriyor . Kalitesi ve şıklığı ile Ev Tekstili ve diğer bir çok ürünü ile adına güven duyulan bir marka olan Taç yatağınıza farklı bir şıklık katacak Karanlıkta Parlayan Taç Nevresim Takımları ile yeni sezon da tüm dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başardı . Tasarımcı Ezra+Tuba kardeşlerin taç markasına özel olarak hazırladıkları ve şimdiden büyük bir beğeni toplayan Taç Glow Nevresim Takımları gecenin karanlığında odanızı aydınlatan muhteşem ışık oyunları ile yatak odanız da tatlı bir hava yaratıyor .

Taç’ın yepyeni tasarımları olan nevresimlerde gün ışığında göremeyeceğiniz gizli desenler gece karanlıkta ortaya çıkarak büyüleyici bir görüntü oluşturuyor , led ışıklı pastel renkli zarif desenler gündüz topladığı gün ışığını gece karanlıkta yansıtarak inanılmaz bir güzelliği odanıza dolduruyor . Kelebekler ve geometrik desenlerin yer aldığı üç farklı model olarak hazırlanmış bu güzel seriyi sizlerde mutlaka görmelisiniz , çift kişilik veya tek kişilik olarak bulabileceğiniz bu güzel Karanlıkta Parlayan Taç Glow Nevresim Takımları nı hem kendi yatağınız da hem genç ve çocuklarınızın yatağın da mutlaka denemelisiniz .

2017 Taç Glow Nevresim Takımı Modelleri ni sizler için bir araya getirdik , üç farklı çalışma olarak hazırlanmış son derece etkileyici bir güzelliğe sahip olan nevresim takımlarını inceleyerek yatak odanıza hoş bir hava kazandırabilirsiniz .

 

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Moda Lastikli Halı Örtüsü Modelleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 halı örtüsü modelleri, 2017 lastikli halı örtüsü modelleri ve ev tekstili hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar