Ev Dekorasyonu

Tavan Dekorasyonları İçin Etkileyici Fikirler 2017

Ev Dekorasyonu için tüm dikkatleri üzerine çekecek vurgulayıcı detayları seviyorsanız eğer , bir çok dekorasyonun unutulan köşelerinden biri olan Tavanlar İçin Etkileyici Fikirler içeren bu güzel konuyu sizler için araştırdık .

Tavan Dekorasyonları İçin Etkileyici Fikirler 2017

Tavan Dekorasyonları nedendir bilinmez ama her zaman es geçilen bir konudur , oysa ki tavanları tüm dekorasyonu etkileyecek şekilde güzel ve zarif dekorasyonlar ile dikkat çeken köşeler haline getirebiliriz .

asma tavan modelleri 2017

asma tavan modelleri 2017

Son yıllarda tavan ve duvarları birleştiren duvar kağıdı uygulamaları ve boya uygulamaları ile bir adım daha ileri taşıyan iç mimarlar , biraz daha ileri giderek tavanlarda seyrine doyamayacağınız dikkat çeken yeni fikirler ile bambaşka şıklıklar yaratıyorlar .

Led aydınlatmaların kullanıldığı gergi tavanlar , üzerinde üç boyutlu resimlerin kullanıldığı modelleri ve alçıpan asma tavanları , klasik tarzın oymalı ve işlemeli ahşap asma tavanları ve ahşap kaplamalı tavan modellerini de mutlaka görmelisiniz . Tavan Dekorasyon Fikirleri arasın da ilginizi çekecek birbirinden güzel tavan tasarımlarını göreceksiniz ancak böyle bir yenilik yapmaya başlamadan önce evinizin genel dekorasyon tarzı ile bütünlük sağlayacak olmasına da önem vermelisiniz .

Klasik tarz bir dekorasyona 3d gergi tavan düşünemezsiniz veya modern tarz bir dekorasyona da klasik oymalı işlemeli bir tavan yaptıramazsınız . Topluma açık olan kapalı mekanların tavan dekorasyonlarında en sık rastladığımız model olan gergi tavan ve alçıpan tavan modelleri şık aydınlatmalar ile desteklenerek oldukça modern ve etkileyici bir şıklık yaratıyor .

Bu tarz tavanları evlerimizin dekorasyonuna uyarlayarak yepyeni Dekoratif Tavanlar yaratarak evimizin şık dekorasyonunu çok daha etkileyici bir konuma taşıyabiliriz . Salon dekorasyonun da göz alıcı bir tavan inanılmaz bir güzellik ortaya çıkarıyor , şık avizeler veya aydınlatmalar ile tavanın güzelliği tüm salonun dekorasyonunu olumlu yönde etkileyecektir .

Sizler için daha önce ele aldığımız Tavan Tasarım Fikirleri konusunu da gözden geçirmenizi öneririz , tavanlarınız için nasıl bir uygulama tercih etmeniz gerektiği konusunda sizlere güzel fikirler verecektir . Evinizi güzelleştirecek birbirinden güzel Dekoratif Tavan Modelleri ile desteklediğimiz görsellerimizi de inceleyerek tavanlarınızda görülesi bir şıklık yaratabilirsiniz . Asma tavanlar , gergi ve ahşap detaylı modeller kadar duvar kağıdı ve boya uygulamaları da düşünmeniz gereken seçenekler olabilir .

Bir önceki yazımız olan Bahçe Salıncakları İle Keyifli Dekorasyon Önerileri 2017 başlıklı makalemizde bahçe dekorasyonları, bahçe salıncağı modelleri ve bahçe salıncakları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar