Ev Dekorasyonu

Vintage Oturma Odası Dekorasyon Modelleri 2017

Eski zamanların nostaljik dekorasyonlarını seviyorsanız ve oturduğunuz odada sıcak ve keyifli bir dekor düşünüyorsanız işte tam size göre Vintage Oturma Odası Dekorasyon Modelleri 2017 yılında yine en popüler tar olarak görülüyor .

Vintage Oturma Odası Dekorasyon Modelleri 2017

Sıcak ve rahat bir görüntü sergileyen Vintage Dekorasyonlar , eskitme ahşap mobilyaları , pastel renk tonları , çiçek desenli duvar kağıtları , danteller ve antika aksesuarların süslediği muhteşem bir dekorasyon olarak bizleri geçmiş dönemlere alıp götürüyor .

vintage oturma odalari

vintage oturma odalari

Evinizin dekorasyonun da eski dönem tarzları kullanmak istiyorsanız eğer sizlere küçük bir öneride bulunmak isteriz , beğendiğiniz nostaljik bir dekorasyonu evinizin modern dekorasyonun da sadece bir kaç bölümde detay olarak kullanın .

Vintage Oturma Odası Dekorasyon Modelleri 2017

Vintage Oturma Odası Dekorasyon Modelleri 2017

Tamamen eski bir tarz ile evinizin tümünü dekore ederseniz bu çok sıkıcı ve bunaltıcı bir hava yaratabilir , örneğin modern tarz bir dekorasyon da vintage bir mobilyayı veya aksesuarı sadece dekoratif amaçlı kullanın .

vintage oturma odasi dekorasyon modeli

vintage oturma odasi dekorasyon modeli

Vintage Oturma Odaları için ilk olarak çiçek desenli güzel bir duvar kağıdı seçin , koltukların üzerine nakış işlemeli dekoratif yastık ve kırlentler yerleştirin . Berjer koltuğunuza şık bir örgü battaniye atın veya duvarlarınız da bol , bol resimler ve aksesuarlar bulunsun .

vintage oturma odasi dekorayonlari

vintage oturma odasi dekorayonlari

Klasik bir abajur oturma odanızda berjer koltuğunuzun yanına çok yakışacaktır , vazo ayaklı dekoratif bir abajur nostaljik bir dekorasyonun olmazsa olmazıdır . Eskitme beyaz boyalı sehpalar ve koltuk döşemelik kumaşların da çiçek desenleri tercih edin tabi bu kadar desenin olduğu odada perdelerinizi de düz renkli ve sade bir model olarak seçin .

vintage oturma odasi modeli

vintage oturma odasi modeli

Vintage Oturma Odası dekorasyonları rahatlığın ve konforun hakim olduğu son derece keyifli tarzlar ile dekore edilir , country ve vintage tarzı dekorasyonlar bu odalara inanılmaz bir rahatlık kazandırıyor . İncelemenizi önereceğimiz bir makale olan Oturma Odası Dekorasyonları sizlere çok zarif fikirler verecektir .

vintage oturma odasi

vintage oturma odasi

Vintage Tarzı Dekorasyonlar için özellikle de oturma odaların da seçtiğiniz mobilyaların birini eskitme beyaz veya krem rengi olarak tercih edin , eskitme doğal ahşap tasarımlar da bu tarza çok yakışıyor . Orta sehpanız , kitaplığınız veya servis sehpaları gibi dekoratif mobilyalar odanızın tarzını ortaya çıkarmaya yeterli olacaktır .

Vintage Dekorasyon Modelleri arasın dan sizlere ilham verecek en güzel oturma odası görsellerini seçtik , inceleyerek oturduğunuz odada inanılmaz zarif ve keyifli bir dekorasyon yaratabilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Endüstriyel Loft Ev Dekorasyon Modelleri 2017 başlıklı makalemizde Endüstriyel Loft Ev Dekorasyon Modelleri 2017 ve ev dekorasyon modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar