Yatak Odası

Yatak Odanızda Ferah Yaz Dekorasyon Fikirleri

Sıcak yaz sezonu için ferah ve çok rahat bir Yatak Odası dekore etmek istiyorsanız eğer tam size göre bir araştırma yaptık ve örnekler sizlere ilham verecek fikirler içeriyor . Yaz Dekorasyonlu Yatak Odaları için öncelikle açık pastel renkleri seçmelisiniz , kışa dair ne varsa , kalın yünlü örtüler , battaniyeler , uzun tüylü halılar hepsini kaldırıp yerine incecik pamuklu kumaştan , pikeler , hafif yatak örtüleri ve rengarenk çiçek desenlerini tercih edin .

Yatak Odanızda Ferah Yaz Dekorasyon Fikirleri

Ferah Yatak Odaları için az eşya ve açık renkler esas alınmalı , duvar renginiz , halı yerine kilim , battaniye ve yorganların yerine pikeler , kalın perdelerin yerine uçuşan keten perdeler gibi bir çok şeyi yaz sezonuna uygun olarak yenilemeniz gerekir . Aslında bir bakıma İskandinav tarzı dekorasyonları baz almalısınız , bu tarzın sadeliği ve renk seçimleri tam sizin istediğiniz gibi sıcak yaz mevsiminde yatak odanıza rahat bir sadelik katacaktır .

yaz icin serin yatak odasi dekorasyonlari

yaz icin serin yatak odasi dekorasyonlari

Yatak Odası Yaz Dekorasyonları için bu güzel mevsimin canlı çiçeklerini ve zarif aksesuarlarını da mutlaka dekorasyona eklemelisiniz , canlı çiçekler size zarar veriyorsa bunları desen olarak , kumaşlar üzerinde , duvar kağıdı ve tablo gibi aksesuar olarak da kullanabilirsiniz .

Sıcak yaz gecelerin de yatak odanızda uyumak bile sıkıntılı olacaktır bu nedenle açık rengi her detayda kullanın , pamuklu kumaşlardan nevresimler , yatak örtüleri , üzerinize örteceğiniz pikeler ve pencerelerinizi örten perdeleriniz bile havayı geçiren ince kumaşlardan olmalıdır .

Yaz sezonunun tüm getirdiği güzellikler örneğin denizin mavisi , güneşin canlı renkleri , deniz temalı aksesuarlar ile her detayı süsleyin . Sizlere ilham verecek çok zarif fikirlerin yer aldığı Huzur Dolu Yatak Odaları konumuzu da incelemenizi öneririz .

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri her zaman sadeliği ve rahatlığı ile dikkat çeker , az ve tüm eşyaları düzenli bir şekilde depolayabileceğiniz kullanışlı eşyaları , sade ve zarif aksesuarları gibi huzur veren renk seçimleri ile de oldukça etkileyicidir . Yazlık Ferah Yatak Odaları için en güzel örnek görselleri bir araya getirdik , yatak odanızda yaz için rahat ve keyifli bir dekorasyon yaratmayı düşünüyorsanız işe başlamadan önce bir göz atmanızda fayda olacaktır .

Bir önceki yazımız olan Nostaljik Vintage Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde nostaljik vintage yatak odası dekorasyon fikirleri, vintage tarzı ve vintage tarzı dekorasyonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar