Ev Tekstil

Yaz Dekorasyonları İçin Keten Perde Modelleri 2016

Ev dekorasyonların da yenilenen bir çok şey gibi perdelerde yenilenip farklı tasarımlar olarak evimizin pencerelerine dekoratif bir şıklık kazandırıyor . Ev Tekstili ürünleri de tıpkı moda sektöründe olduğu gibi hem model , hem renk hem de desen olarak sezonun trendlerine uygun olarak seçiliyor . Bu sezonun en popüler deseni olan siyah beyaz çizgi desenleri 2016 Keten Perde Modelleri üzerinde de kendini gösteriyor ancak keten perdeler de düz renkler özellikle de ketenin doğal rengi her zaman moda ve her zaman en çok tercih edilen renktir .

Yaz Dekorasyonları İçin Keten Perdeler açık renkler ve rustik modeller olarak sıklıkla tercih ediliyor , ketenin doğal yapısına uygun olarak da sade modeller hem şık bir duruş sergiliyor hem de modern bir görüntüye sahip . Keten kumaşların kırışması ve ütü ile bile zor açılması bu tarz keten perdeleri seçerken iki kere düşünmemizi neden oluyor , ancak saf keten olmayan kumaşlar veya keten taklidi kumaşlar görünüş olarak gerçek keten kumaştan ayırt edilemediği gibi çok kolay temizlenip ütü de gerektirmiyor . Eğer ben gerçek ketenin ütüsü ve temizliği ile uğraşmak istemiyorum derseniz sizlere bu ikinci alternatif kumaşları düşünmenizi tavsiye edeceğiz .

Dekoratif Keten Perde Modelleri için de jüt kumaşından tasarlanmış son derece estetik ve son derece dekoratif modeller olduğunu da söylemeliyiz , bu güzel perdeleri  isterseniz kendiniz de tasarlayabilirsiniz . Yazlık Evler İçin Keten Perde Modelleri arasın dan seçtiğimiz en çarpıcı modelleri sizin için derledik incelemenizi öneririz .

Bir önceki yazımız olan Salonlar İçin En Güzel 10 Etkileyici Perde Modeli 2016 başlıklı makalemizde 10 etkileyici salon perdesi modeli, 2016 salon perdesi modelleri ve en güzel 2016 salon perdeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar