Ev Dekorasyonu

Yazdan Kalanlar İle Renkli Sonbahar Ev Dekorasyonları

Renkli Sonbahar Dekorasyonları her ne kadar renkli de olsalar serin günlerin ve yaklaşan soğuk kış mevsiminin ön hazırlığı olarak belki biraz yazı geride bırakmanın burukluğu ve hüznünü de taşıyor olabilir . Ev Dekorasyonu için mevsimlerin geçiş dönemleri geride kalan mevsimin daima izlerini taşır , kış dekorasyonun da sonbaharın izi , yaz dekorasyonun da ise ilkbaharın izleri vardır .

Yazdan Kalanlar İle Sonbahar Dekorasyonları inanın sizlere sıcak yaz mevsiminin hala devam ettiğini değişen pek fazla bir şeyin olmadığını en estetik hali ile yaşatacaktır . Sarı ve bakır tonların hüküm sürdüğü doğada her ne kadar sonbahar gelmiş olsa da siz eviniz de yaz etkisini devam ettirecek detayları mutlaka bulundurun , turkuaz , turuncu , sarı , mercan ve kırmızı renkler gibi beyaz ve krem renkleri de dekorasyon da kullanmaya devam edin .

Taze bahar çiçeklerini vazonuzdan eksik etmeyin , rengarenk yaz desenleri koltuklarda , perdelerde , halılarda ve aksesuarlarda evinizi neşelendirmeye devam etmeli . Sonbahar Ev Dekorasyonları için adeta vazgeçilmez olan ve hemen elinizin altında olması gereken örgü şallar ile de koltuklarınızı süsleyin , hasır sepetler rengarenk örgüleriniz ile şık ve sıcak bir dekor oluştursun . Yazın balkon , bahçe ve teraslarınızı süsleyen şık aydınlatmaları evinize taşıyarak aynı güzel etkiyi devam ettirebilirsiniz .

 

Bir önceki yazımız olan Kanepeler İle Rahatlık Kazanan Oturma Odaları 2017 başlıklı makalemizde 2017 oturma odası dekorasyonları, ev dekorasyonu ve kanepeler ile oturma odası dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar