Aksesuar

Yeni Moda Dekoratif Ayna Modelleri 2017

2017 Ayna Modelleri estetik ve dekoratif özellikleri ile özellikle de ev dekorasyonun da çok ayrı bir öneme sahiptir . Tercih ettiğiniz dekorasyon stiline uygun çerçeveleri ile evinize çok daha etkileyici bir hava kazandıran bu şık Yeni Moda Ayna Modelleri , tek parça veya çoklu set halinde de kullanılabilir . Son yıllarda duvar dekorasyonlarının en gösterişli Aksesuar tasarımları arasın da ilk sıralar da yer alan aynalar ebatları ile de dikkat çekiyor . Küçük bir grup aynanın duvarınız da yarattığı dekor gerçekten de inanılmaz diyebiliriz .

Rengarenk desenli modern çerçeveler , ahşap , deri , metal , ferforje veya akrilik malzemeleri gibi çok daha farklı malzemelerden de üretiliyor , eskitme ahşap veya metal çerçeveler özellikle vintage ve country stili gibi rustik tarz dekorasyonların ve modern tarz dekorasyonların da tercih ettiği ayna çerçeveleri arasın da sıklıkla görülüyor . Tek parça duvar aynalarının yarattığı estetiği bir çok farklı parçadan oluşan Dekoratif Ayna Modelleri ile de rahatlıkla yakalayabilirsiniz .

2017 Dekoratif Duvar Aynaları arasın dan sizler için seçtiğimiz birbirinden güzel ayna tasarımlarını bir araya getirdik , evinizin duvarların da aydınlık ve ferah bir dekor oluşturmak istiyorsanız sizlerin de tercihi dekoratif aynalardan yana olmalıdır  .

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Trendi Dekoratif Duvar Rafı Modelleri başlıklı makalemizde 2017 dekoratif duvar rafı modelleri, 2017 duvar rafı modelleri ve 2017 trendi duvar rafları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar