Aksesuar

Yeni Moda Dekoratif Kapı Önü Ağırlık Modelleri 2017

2017 Kapı Önü Ağırlık Modelleri ilk bakışta dikkat çekecek kadar estetik ve dekoratif tasarımları ile evinizin tüm oda kapılarına hem güvenlik hem de estetik kazandıracak Aksesuar tasarımları olarak gerçekten de çok güzel görünüyor . Yaklaşan ilkbahar ve yaz sezonu kapılarımızı sonuna kadar açıp havalandırmaya başlayacağımız keyifli günler , rüzgardan çarpan kapıların yaratacağı tehlikeyi de beraberin de getirecek biz de kapılarımızın çarpmasını engelleyecek olan Yeni Moda Kapı Önü Ağırlıkları nı şimdiden araştırmaya başladık .

Benim çocukluğumda eskilerden kalma demir kömürlü bir ütü vardı oda kapısına ağırlık olarak onu koyardık ve ayağımız sürekli olarak bu ütüye çarpar büyük acı çekerdik bu nedenle benim için ayak parmaklarımı acıtmayacak hem güzel hem de Dekoratif Kapı Önü Ağırlıkları ayrı bir ilgi uyandırıyor . El yapımı dekoratif kapı tutucular oldukça şirin görünüyor , hem yapımı kolay hem de amacına uygun , içine kum veya taş benzeri ağırlık sağlayacak şeyler doldurarak sizde kapılarınıza güvenlik ve şıklık kazandıracak bu tip aksesuarları Diy tasarımlarına ilgi de duyuyorsanız eğer büyük bir keyifle kendiniz yapabilirsiniz .

En Güzel Kapı Önü Ağırlık Modelleri arasın dan hem ünlü markaların tasarımlarından örnekler hem de el yapımı çok şirin örnekleri sizler için derledik . Kolay ve çok gerekli olan bu güzel tasarımları dekorasyona ekleyerek dikkatleri kapılarınıza çekebilirsiniz , hem de kapılarınızı çarpmalara karşı korumuş olacaksınız .

 

Bir önceki yazımız olan Düzenleyici Dekoratif Duvar Organizer Modelleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 düzenleyici organizer modelleri, aksesuar ve dekoratif duvar organizer modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar