Yatak Odası

Yeni Moda Gardrop Modelleri Ve Fiyatları 2017

Yatak Odası için en önemli ve en çarpıcı mobilya tasarımların dan biri olan gardroplar , bu huzur dolu odaların düzenin den ve şıklığından da adeta sorumludur . 2017 Gardrop Modelleri hem estetik olarak hem de rahat kullanışlı detayları ile her yatak odasının sahip olmak isteyecekleri tasarımlar olarak hayranlık uyandırıyor . Sürgü kapaklı gardroplar son yılların en ilgi gören modelleri , özellikle küçük yatak odaların da gardroplar kapakların rahat açılıp kapanması için sürgülü olarak tercih ediliyor .

Yatak odasın da kıyafetten , yastık , yorgan , battaniyeler , nevresim takımları ve yatak örtüleri gibi kıyafetlerinizi de en düzenli şekil de depolayarak sizlere ve odanıza konforlu bir rahatlık kazandıran Yeni Moda Gardrop Modelleri , kullanışlı iç donanımları kadar , şık kapakları ve kapak özellikleri ile de dikkat çekiyor .

Güzel ve kullanışlı bir gardropta aranan en önemli özellikler her parça ürünü düzenli bir şekilde yerleştirmenizi sağlayacak özel bölümler , raflar , askılar ve çekmeceler gibi son teknoloji raylı sistem hem kapaklar da hem çekmeceler de mutlaka bulunmalıdır . 2017 Gardrop Modelleri Ve Fiyatları sizin beğeneceğiniz mobilyanın özelliklerine ve markasına göre değişiklik gösterecektir , modeli ve rengi kadar iç donanımları ile kullanılan malzemelerin de değer kattığı dolaplar fiyatları mutlaka etkileyecektir . Sizler için sezonun en güzel modellerini seçerek derledik inceleyebilirsiniz .

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Moda Fonksiyonlu Makyaj Masası Modelleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 fonksiyonel makyaj masası modelleri, fonksiyonlu makyaj masaları ve yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorum