Ev Dekorasyonu

Yeni Moda Renkli Dekoratif Kapı Modelleri 2016

Ev Dekorasyonu için yeni bir tarz ve yeni bir şıklık yaratmak istiyorsanız eğer sizlere önerimiz sade kapılarını yenilemek ile işe başlayın olacaktır . Hem evinizin dışarıya açılan giriş kapısı , hem oda kapıları hem de balkon kapılarınız da yapacağınız değişiklikle emin olun evinizin tüm dekorasyonunu yenilemiş görüntüsü oluşturacaktır . Yeni Moda Dekoratif Kapılar son yıllar da alışılmışın oldukça dışına çıkan neon ve parlak renkler gibi en canlı renkler ile tasarlanıyor .

Oda kapıları için veya dış kapınız için canlı bir rengi seçin ve kapınızı ilk bakışta dikkat çeken bir şıklığa taşıyın , sarı , pembe , fuşya , mavi , yeşil , mor , turuncu ve benzeri canlı renklerde kapılar hem çok dekoratif hem de çok şık bir görünüm sergiliyor . Her odanın kapısın farklı bir renk olduğunu düşünün her kapı başka bir dekorasyona eşlik ederek belkide en dikkat çeken parça olacaktır . Renkli Dekoratif Kapı Modelleri çok farklı stiller de tasarlanıp her tarz dekorasyona uygun sayısız çeşitliliğe sahiptir .

2016 Dekoratif Kapı Modelleri arasın dan sizlere de ilham vereceğini düşündüğümüz en güzel ve en tatlı renklere sahip olan modelleri seçerek bir araya getirdik , inceleyerek sizde yaşadığınız güzel evinize bambaşka bir hava katabilirsiniz .

 

Bir önceki yazımız olan Birbirinden Güzel 10 Dekoratif Oda Bölme Fikirleri 2016 başlıklı makalemizde 10 dekoratif oda bölücü modeli, 2016 dekoratif oda bölücüler ve birbirinden güzel oda bölme fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar