Ev Tekstil

Yeni Sezon Yazlık Pike Modelleri Ve Fiyatları 2017

Yepyeni sezon koleksiyonları ile tüm dikkatleri üzerine çeken Ev Tekstili markalarının yaza özel birbirinden güzel tasarımları şimdiden büyük bir ilgi görmeye başladı . 2017 Yazlık Pike Modelleri modern desenleri ve moda renkleri ile yaklaşan yaz mevsimin de yatak odalarının en iddialı parçaları olarak yer almaya başlayacak . Sıcak yaz gecelerin de yatak odaların da rahatlık ve konfor sağlayan pikeler gece üzerimize alarak rahat uyumamızı sağlayacak gündüzleri de yatak örtüsü olarak yatağımızı süsleyecek birbirinden güzel modelleri ile hayranlık uyandırıyor .

Renkli desenli pikeler gibi düz renkli kendinden desenli pikeler her yatak odasının sıcak yaz mevsiminde vazgeçilmez parçalarıdır . 2017 Pike Modelleri Ve Fiyatları ise markaya göre değiştiği gibi ürünün kalitesine göre de değişiyor , tek parça çift kişilik pikeler , tek kişilik pikeler ve takım olarak satılan pikeler de tek ve çift kişilik olarak farklı fiyatlara sahiptir .

Yeni Sezon Pike Modelleri arasın dan biz sizler için çift kişilik modelleri seçerek bir galeri oluşturduk , yaz gelmeden hazırlık yapmak istiyorsanız eğer her biri farklı markaların tasarımı olan yepyeni sezon modellerini sizler için bir araya getirdik inceleyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Birbirinden Güzel Koltuk Örtüsü Modelleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 koltuk örtüsü modelleri, birbirinden güzel koltuk örtüleri ve dekoratif koltuk örtüsü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar