Ev Dekorasyonu

Yenilikçi Rustik Ev Dekorasyon Önerileri 2017

Eskiye ait olan her şeye son yıllar da inanılmaz bir ilgi oluşuyor , eski eşyalar , eskitme tasarımlar ve en modern dekorasyonlar da bile eskinin etkileyici havasını yaşatacak birbirinden şık detaylar kullanılıyor . 2017 Ev Dekorasyon Modelleri arasın da belki de en çok beğenilen tarzlar eskiyi yeni ile harmanlayan son derece tarz dekorasyonlardır . Rustik Dekorasyonlar doğal ahşabın ve doğal taşın yoğun olarak kullanıldığı son derece etkileyici modellerdir , Ev Dekorasyonu için rustik etkilerin olduğu bir model harika olabilir ancak ölçüsünde ve yerin de detaylar ile bu şıklığa sahip olabilirsiniz .

Yenilikçi Rustik Dekorasyonlar modern tarza işleyen rustik detaylar ile göz alıcı bir hava yaratır , örneğin rustik ahşap bir masa modern tarz sandalyeler ve aksesuarlar gibi rustik mobilyaların modern tarz dekorasyona eklenmesi gibi . Rustik Modern Ev Dekorasyonları için de en çok beğenilen ve bu tarza çok yakışan sürgülü ahşap kapılardır , ahır kapı olarak da bilinen eskitme ahşap kapılar özellikle ev dekorasyonun da banyo , mutfak , yatak odası ve salon için kullanılıyor , aynı etkiyi yaratan boyalı ahşap sürgülü kapılar modern tarzı en güzel ifade eden dekorlar olarak son derece dikkat çekiyor .

Alışılmış klasik dekorasyon stilleri yerine farklı ve dikkat çeken bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız Rustik Ev Dekorasyon Önerileri içeren sizlere değişik fikirler ve ilham verecek olan galerimizi incelemenizi tavsiye ederiz .

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Yılının Çarpıcı Dekorasyon Trendleri başlıklı makalemizde 2017 çarpıcı ev dekorasyonları, 2017 dekorasyon trendleri ve 2017 yılının dekorasyon trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar