Ev Dekorasyonu

Zeminler İçin Dekoratif Desenli Karo Modelleri 2017

Zeminler İçin Dekoratif Karolar artık çok daha farklı ve estetik tasarımlar olarak göz kamaştırıyor . Alışılmışın dışında renk , desen ve model seçenekleri bulunan 2017 Zemin Karosu Modelleri ile yaşam alanlarının dekorasyonuna canlılık , estetik , kalite ve inanılmaz bir şıklık kazandıracaksınız . Ev Dekorasyonu için muhteşem bir çeşitliliğe sahip olan fayans ve karo modelleri , çini desenleri , patchwork desenler ve ahşap , mermer desenleri gibi bir hayli şık seçenekler olarak karşımıza çıkıyor .

Vintage desenli karolar , siyah beyaz desenler , en çok da renkli desenler ile artık evinizin banyodan , mutfak ve yatak odasına hatta salonuna kadar her yerinde başka bir estetik yaratabileceksiniz . Dekoratif Desenli Zemin Karoları için sınırsız renk ve desen çeşitliliği söz konusu , altıgen petek modeli çini desenli zemin karoları bu sezonun en dikkat çeken tasarımları arasın da yer alıyor . Son yılların ve bu sezonun da en popüler tercihi olan patchwork desenli rengarenk karolar hem estetik bir görüntü oluşturacak hem de sıcak ve keyifli bir hava estirecektir .

Yeni sezonun en gösterişli 2017 Desenli Zemin Karosu Modelleri arasın dan sizlerin de beğeneceğinize emin olduğumuz muhteşem karo tasarımlarını seçerek bir araya getirdik incelemenizi öneririz .

 

Bir önceki yazımız olan Sonbaharda Eviniz İçin 10 Işıltılı Dekorasyon Önerisi 2017 başlıklı makalemizde 10 ışıltılı sonbahar dekorasyon modeli, 2017 sonbahar dekorasyon modelleri ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorum